KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckningar 13546176

nr 1354 6176

Blyertsteckningar

6 st, 1800-tal, Ramade. Motivet: 20x30 & 29x30 ca

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:48:38